Děkujeme za zorganizování podzimního třídenního školení pro stomatology. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, stravou i prostory pro prezentaci firem a přednášky. Celé tři dny se o nás staral příjemný personál, a proto se těšíme na další ročník Lipenských stomatologických dnů na Barborce.

Za pořadatele MUDr. Šárka Řehořová


Ještě jednou mockrát děkujeme za krásný pobyt ve Vašem hotelu, rozhodně budeme doporučovat Vaše služby v našem okolí a příští rok nashledanou.
Děkujeme Vám, manželovi i celému personálu.

Markéta Říhovská, ZŠ Litvínov


15. ročník Lipenských stomatologických dní jsme prožili opět na Barborce a jako vždy jsme byli velice spokojeni s ubytováním i s perfektním jídelním servisem. Těšíme se za rok nashledanou.

Mudr. Šárka Řehořová
_________________________________________________________________________
V hotelu Barborka jsme strávili už svoji třetí dovolenou na Lipně a opět jsme nebyli zklamáni. Na příjemný, voňavý hotel a dobré jídlo se budeme zase těšit.

Jana a Martin Markovi z Hodonína.
_______________________________________________________________________

Barborku nám doporučili přátelé bajkeři a tak jsme vyrazili na Lipenskou Přední Výtoň. Celý týden byl fajn, počasí vyšlo a je skutečně kam jezdit. Děkujeme za bezvadnou grilovací párty na zahradě, bylo to hodně veselý! Zdravíme majitele hotelu a ať se Vám daří.Petr Markvart z Berouna za 6 bajkerů.

_________________________________________________________________________
Pozdravy na Šumavu! O hotelu Barborka jsme se dozvěděli zcela náhodou z fotografické knihy o Šumavě od pana Váchala. Jarní víkend byl fajn, pověst nezklamala.Jitka a Roman
__________________________________________________________________________

                                                                                                                                       V hotelu Barborka jsme strávili naši posvatební dovolenou. Vzpomínáme na zdejší příjemnou a klidnou atmosféru a také bohaté snídaně. Potěšila nás čistota v hotelu a také přátelští a ochotní majitelé. Celé okolí jen doplňuje pověst hotelu. Barborka je skutečně ráj na Lipně!Pavla a Michal Eretovi z Prahy
__________________________________________________________________________

Děkujeme za skvělou dovolenou ve Vašem úžasném hotelu. Jsme tři rodiny s dětmi z Klatov a prožili jsme na hotelu Barborka příjemný a ničím nerušený pobyt. Na jihu Šumavy jsme byli poprvé a byli jsme velmi spokojeni s pozorností, s jakou se nám personál i majitelé hotelu věnovali. Děkujeme zvláště za přístup k našim malým dětem, bylo jich celkem sedm. Hotel Barborka rádi doporučíme všem našim známým, je pěkné vidět, jak se majitelé se o svůj hotel starají skutečně celým srdcem. Budeme se těšit na další pobyt u Vás.Rodiny Kožíškových, Páralových a Dvořákových s dětmi.
__________________________________________________________________________
Moc Vám všem děkujeme za Vaše služby- od objednání / zaslání dárkového poukazu pro rodiče i pozdější vyřešení našeho pobytu s manželem-moc si toho vážíme ,jak jste nám vyšli vstříc/ moc děkujeme i za ubytovací a restaurační služby-byli jsme opravdu nadšeni a cítili se &quot;rozmazlovaní a hýčkaní&quot;.<br />
Děkujeme i za výborné tipy k výletům a radu s dopravou-Schwarzenb.kanál , putování rakouským pohraničím i trasa podél Vltavy z Loučovic se nám moc líbila.<br />
škoda ,že jsme mohli strávit u vás jen krátký čas , moc rádi se k Vám<br />
zase vrátíme.<br />
Ivana Jirovská s manželem a rodiči

Personál: 10/10
Služby: 10/10
Čistota: 10/10
Komfort: 10/10
Poměr cena/kvalita: 10/10

S pozdravem a přáním hezkého dne
Lukáš Čívrný