Skiareál Lipno Kramolín je moderní lyžařské středisko zaměřené na lyžování rodiny s dětmi a začátečníky kterým nabízí maximum pohodlí. Dětské ceny skipasů jsou na Kramolíně zde platné pro mládež až do věku 18 let. O komfortní a rychlou přepravu na sjezdovky se starají 3 čtyřsedačkové lanovky a 3 kouzelné pojízdné koberce v dětském hřišti. Kramolín nabízí sedm přehledných sjezdovek o průměrné délce 1 km s nenáročným profilem jsou zárukou bezpečí a zábavy při jízdě na lyžích. Sněhovou jistotu areálu Kramolín garantuje moderní zasněžovací systém pokrývající všechny sjezdovky. Pro snowboardisty je připraven modernizovaný snowpark s novými překážkami pro začátečníky i zkušené jezdce, netradiční formu zábavy zažijete na nové snow-crossové dráze. Klenotem skiareálu Kramolín je nejmodernější výukové hřiště v ČR – Foxpark kapitána Lipánka využívající trendy lyžařské výuky z alpských středisek. Pro běžkaře je strojově upravováno 40 km stop. U bezplatného centrálního parkoviště přímo u lanovky naleznete, restaurace, après ski-bary, lyžařskou školu, půjčovnu, skiservis a další služby. V těsné blízkosti skiareálu Kramolín se nachází Aquaworld, bobová dráha, animační programy, bowling, wellness, sportovní hala a na zamrzlém lipenském jezeře 11 km dlouhá upravovaná bruslařská dráha.

4 1255785871_2 Foxpark kapitána Lipánka hochficht2

LYŽOVÁNÍ NA KRAMOLÍNĚ!

Lyžujte s LIPNO CARD a získáte výrazné slevy na skipas, lyžařský servis, lyžařskou školu, bobovou dráhu, bazén a s ním spojené služby a další sportovní i kulturní aktivity, v neposlední řadě i slevy ve vybraných restauracích! Kartu obdržíte při ubytování.

Průvodce GRENZGENIAL
… prostě zažít více!

Informace, tipy a více než 100 výhod 1+1 zdarma a atraktivních nabídek na vybrané turistické atrakce z regionů Lipensko, Český Krumlov a rakouské i bavorské strany Šumavy.

Pouze za 200 Kč/8 € získáte výhody v hodnotě přes 1.000 €!

… a Vaše dovolená může začít!

Skiareály Lipno, Sternstein, Hochficht, Stezka korunami stromů, bobové dráhy, wellness, aquaparky, půjčovny lyží, kol, lodí, muzea, galerie, zoologické zahrady, hrady a zámky, vyhlídkové plavby, golfové kluby, rozhledny, lanové parky, restaurace a mnohé další.