O hotelu Barborka

Vážený návštěvníku, oblíbený hotel Barborka u přehrady Lipno Vás srdečně vítá na svých stránkách. Hotel stojí v atraktivním místě na okraji obce Přední Výtoň u pravého břehu Lipna na jeho druhé klidnější straně. Hotel se nachází poblíž rakouských hranic s přechodem Guglwald a areálu Hochficht a Sternstein na rakouské straně Šumavy. Asi 80 metrů od hotelu stojí starobylý farní kostel sv. Filipa a Jakuba. Stejně daleko jsou upravené břehy a pláže přehrady Lipno.

Ideální poloha hotelu BarborkaIdeální poloha hotelu Barborka

Rodinný hotel Barborka je v provozu od roku 2005 a patří mezi nejvyhledávanější hotely. Nabízí k ubytování celkem 12 pokojů (celková kapacita ubytování – 36 osob) s veškerým komfortem, který návštěvník potřebuje.

Hotel Barborka – špička mezi hotely

Všechny pokoje hotelu jsou s příjemným posezením na terase a balkonech směrovaným   na jižní slunnou stranu s výhledem do zahrady. Každý pokoj je vkusně zařízen a celkově vyladěn tak, aby se zde hosté cítili co nejpříjemněji. Samozřejmostí jsou samostatné koupelny se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, Wifi připojení k internetu a pokojový minibar. Klid, pohoda, pozitivní atmosféra a čistota, to především, to vše je hotel Barborka u přehrady Lipno.

Většina pokojů hotelu Barborka má krásný balkon nebo terasuVětšina pokojů hotelu Barborka má krásný balkon nebo terasu

Nabízíme ubytování se snídaní, která je podávána v nově zřízených prostorách. Ráno zde budete snídat, celý den i večer zde můžete posedět s přáteli, hrát společenské hry, sledovat TV. Vaše děti zde najdou koutek na hraní, kreslení i sledování pohádek.

Společenská a snídaňová místnostSpolečenská a snídaňová místnost

Menší firmy a obchodní společnosti zde mohou pořádat školení nebo jiné firemní akce (sportovní, společenské atd.).

Snídaně v hotelu jsou nabízeny formou švédských stolů.

Večeře si mohou naši hosté připravit v plně zařízené kuchyňce sami nebo využít restauraci, která je v blízkosti hotelu (vchod ze zahrady).

Volně přístupná kuchyň pro hostyVolně přístupná kuchyň pro hosty

V zimních měsících Lipno nabízí ubytování s lyžovaním v areálu Kramolín nebo v rakouském středisku Hochficht a Sternstein. Všechna tři střediska jsou zárukou kvalitního lyžování v širokém okolí.

V letním období je samozřejmě nejzajímavější činností koupání v jezeře, které je 200m od hotelu, jízda na kolech, in line bruslení, turistika, návštěvy zajímavostí a památek, tenis a mnoho dalších aktivit.

Hodnocení a reference

Co říkají naši hosté?

“Náš pobyt byl naprosto perfektní. Hledali jsme místo, které je blízko k Rakouskému Hochfichtu, kam jsme jezdili lyžovat a vybrali jsme dobře. Krásná lokalita na hezké procházky, klídek u Lipenské přehrady. Pokoje hezké, čisté a útulné. “

Jana P., recenze Google

“Ideální hotel na cyklovyjížďky na Šumavě. Pěkné, čisté a nově vybavené apartmány a pokoje, nemám moc co vytknout. Prostě na víkend je to super, za mě doporučuji.“

JayVie, Beroun, recenze Tripadvisor

“Pobyt v hotelu Barborku byl moc fajn. Solidní cena ubytování, výborné a bohaté snídaně, velmi milý personál. Oceňuji zejména možnost jednolůžkového pokoje.“

Jaroslav H., recenze Google

“Moc se nám tu líbilo. V červenci se sem vracíme na prodloužený víkend.“

Šárka F., recenze Google

Kde nás najdete?

Poloha hotelu Barborka

Hotel Barborka se nachází v obci Přední Výtoň na Lipně. Nejbližší pláž je od hotelu vzdálena 213 metrů, cyklostezka kolem Lipna je přímo před hotelem.

Hotel Barborka

382 73, Přední Výtoň 32

+420 602 186 922